BirEt İlk Fabrika Satış Mağzasını Açtı 21.09.2011
 
BirEt Et ve Et Ürünleri A.Ş. üretimden halka diyerek yola çıktı. Vatandaşın sağlıklı temiz kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşması hedeflenerek alınan bu kararla ilk mağzasını Antalya nın Uncalı semtinde açtı. Şık hijyenik ve sıcak görüntüsüyle daha deneme satışları anında semt sakinlerinin kalbine yerleşmeyi başaran BirEt Halka hizmet Hakk a hizmettir yeni mağazalarımıza hızla devam edeceğiz diyor.

BirEt telefon sistemi ses ve müzik sistemi alarm sistemi barkodlu otomasyon fotoselli otomatik kayar kapılar mağza iç mimari dizayn tasarım konularında MikroDesteği tercih etti.
#11
Beyda Park MikroDesteği Tercih Etti 26.08.2011
 
Tesettür giyimde mağazacılığa farklı bir bakış açısı ile giriş yapan Beyda Park ürün çeşitliliği ferah ve tek katlı mağaza yapısı uygun fiyat politikası güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmetlerine son hızla devam ediyor.

Beyda Park alarm kamera barkodlu sistem ses ve müzik sistemi ürün güvenliği konularında MikroDestek ile çalışmayı tercih etti.
#10
Mepaş 16. Şubesini Açtı 11.02.2011
 
Mepaş Alışveriş Merkezleri 16. şubesini Antalya Kültür Mahallesinde açtı. 16. mağazasında da firmamızı tercih eden Mepaş Alışveriş Merkezleri nin bu yılki hedefleri her ay bir mağaza. Kendilerine firmamızı seçtikleri için teşekkürler.

Saygılarımızla.
MikroDestek Ltd.Şti.
#9
Yeni nesil scanner koruyucu 15.02.2011
 
Yeni nesil scanner koruyucu pleksi tasarımı sayesinde yazar kasa bankonuzun üzeri karşıklıktan kurtuluyor. Klavye monitör banka POS cihazı barkod okuyucuyu bir araya toplayan tasarım aynı zamanda köşelerindeki krom ile ekstra dayanıklılıkla birlikte şıklık da kazandırıyor. Tüm market kırtasiye parfümeri unlu mamül gibi perakende satış noktalarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünümüzle şıklığı dayanıklılığı mağazanıza getiriyoruz. Antalya Isparta Burdur başta olmak üzere tüm Türkiye ye hizmet veren firmamıza perakende mağazacılığa başlamadan mutlaka danışın.
#12
Köy Pazarı Marketler MikroDestek ile açılmaya devam ediyor 12.03.2011
 
Doğal ürünler doğal lezzetler üreticiden halka ilkeleriyle yeni mağazalar açmaya devam ediyorlar. Antalya nın yerel zincirleri arasında ilerlemeye devam ediyor Köy Pazarı marketler.

MikroDestek i tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz
#13
Mepaş Doğugarajı Şubesi Açıldı 07.03.2011
 
Antalya nın lider zincirlerinden olan Mepaş Alış Veriş Merkezleri Doğugarajı şubesini açtı. Hızla büyümeye devam eden Mepaş a mağazalarında anahtar teslimi olarak MikroDestek i tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.
#14
Mepaş Uncalı Şubesi Açıldı 03.10.2012
 
Antalya da bir semt daha Mepaş landı. Uncalıya şık bir şube daha açan Mepaş raf soğutma sistemleri alarm kamera ses sistemleri telefon sistemleri barkodlu yazarkasa sistemleri ve proje çalışmalarında MikroDestek i tercih etti.

Mepaş a MikroDestek i seçme onurunu bize yaşattığı için teşekkürler.
#15
Mepaş Etiler Şubesi Açıldı 16.02.2013
 
Antalya nın lider zincirlerinden olan Mepaş etiler mahallesinde yeni bir şube daha açtı. Yeni şubesinde raf sistemleri soğutma sistemleri alarm sistemleri kamera sistemleri barkodlu sistemlerinde yine MikroDestek i tercih etti. Birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz Mepaş a teşekkür ediyoruz.
#18
MikroDestek Yeni Üssü Son Hız Devam Ediyor 20.04.2013
 
MikroDestek yeni üssünün tadilatı devam ediyor. Yakında yeni üssünde hizmet vermeye devam edecek olan MikroDestek Antalya ya anahtar teslim mağazacılık alarm sistemleri kamera sistemleri barkodlu sistemler stok takip sistemleri pc pos sistemleri market otomasyon yazılımları el terminali sistemleri depo otomasyonları ürün güvenlik sistemleri araçta satış sistemleri restoran otomasyonları endüstriyel soğutma sistemleri mağaza rafları araç takip sistemleri ve daha bir çok konuda yeni bir boyutta hizmet sunmaya devam edecek. Teknolojinin her noktasının kullanılacağı üssümüzde servis ve hizmet sunumunda yeni bir boyut getirecek.
#17
Biz de marketiniz açıldı 20.12.2013
 
Bizde market 800m2 lik ilk mağazasıyla en iyiyi en ekonomik olarak vermek üzere aramıza katılmak için geri sayımı başlattı. Yakında aramızda. Kendilerine hayırlı iş bol kazanç diliyoruz Allah tan ve firmamizla çalışmayı tercih ederek bizi onurlandırdıklari için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
#16


Kampanya 01.01.2013
 
MikroDestek 2013 yılını kampanya yılı olarak belirledi. 2013 yılında muhteşem kampanyalara imza atarak müşterilerine hizmete son sürat devam edecek olan MikroDestek ten gözünüzü ayırmayın.
#5
Antalya için özel POS paketleri 01.02.2014
 
Antalya da otomasyon üzerine faaliyet gösteren firmamız barkodlu sisteme geçmek isteyen market restorant büfe bakkal pastahanelere özel POS paketleriyle yeni hizmetler sunmaya başladı.
#6
Uygulama Resimlerimiz 01.02.2014
 
MikroDestek uygulama resimlerine Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklamanız yeterli. Antalya Isparta Burdur başta olmak üzere tüm Türkiye deki uygulama resimlerimizden örnekler bulabilirsiniz.

https://www.facebook.com/mikrodestek.otomasyon/media_set?set=a.291228834292491.69583.100002161300140&type=1
#7
Alarm sistemlerinde dev kampanya 02.02.2014
 
Bosch hırsız alarm sistemlerinde 47 indirimle muhteşem kampanya.
#8
Kamera sistemlerinde dev kampanya 02.02.2014
 
Kamera sistemlerinde 47 indirim ile dev kampanya MikroDestek te
#9

© Mikro Destek V 0.1-027, Antalya - Created by Jesus_Tr